ÇAKIROĞLU KONAK

ÇAKIROĞLU KONAK

Çakıroğlu Konak yaklaşık olarak 200 yıllık bir tarihe sahiptir. Evimiz restorasyondan sonra otel (pansiyon) olarak hizmete girmiştir. Otelimizle ilgili detaylar ve bilgiler aşağıda bilginize sunulmuştur.

Otelimizde 10 adet oda bulunma olup tüm odalarımız WC, DUŞ, LAVABO, SICAK ve SOĞUK SU, KALORİFER, TV, UYDU SİSTEMİ ve WIRELESS ADSL İNTERNET donanımına sahiptir.

Otelimizde ayrıca 30 kişilik kapalı restaurantı ve 40 kişilik açık restaurantı ile de gün boyu geleneksel yemekler (yaprak sarma, gözleme, mantı, cevizli baklava, su böreği, vb..) ve her türlü alkolsüz sıcak ve soğuk içecekler ile hizmetinizdedir.

Çakıroğlu Konak Safranbolu'da gezilebilecek tarihi ve turistik tüm mekanlara hiç bir taşıta ihtiyaç duymadan ulaşabileceğiniz yürüyüş mesafesindedir.Host Çakıroğlu

Çakıroğlu host approximately 200-year history. Our house was thenrestored in the hotel (accommodation) was put into service as.Note the following details about our hotel and the informationpresented.

The hotel has 10 units in all rooms to make room WC, SHOWER, SINK, HOT AND COLD WATER, HEATING, TV, 400 SATELLITE CHANNEL DIGITAL WIRELESS SYSTEM and is equipped with ADSL INTERNET.

The hotel is also an indoor restaurant with 30 people and 40 peopleall day open restaurant with traditional dishes (stuffed vine leaves, pancakes, ravioli, with walnut  baklava, flan, etc. ..) and any non-alcoholic hot and cold drinks at your disposal.

Konak Safranbolu, all historical and touristic places to visit web pages should never walk you can reach without the need for avehicle.